Нещодавно на електронну скринькуГУРТа прийшов лист, у якому йшлося про ініціативу «Дрогобич – місто нашої мрії – творимо разом», яка сприяла самоорганізації громади, що стало важливим кроком на шляху до розвитку міста та потенціалу людей, що в ньому проживають.
Детальніше про ініціативу «Дрогобич – місто нашої мрії – творимо разом», яка реалізується без жодних фінансових затрат, …
читати далі »

Петро Іванович Прокопович народився в селі Митченки 1775р., поблизу Батурина. Навчався у Києво-Могилянській академії. Після навчання розпочав військову службу з якої звільнився у 1798 році у чині офіцера. Пішовши у відставку почав займатися бджільництвом і до 1808 року вже мав 580 вуликів.

Чернігів, 1991 рік

Менш ніж за два місяці Україна відзначатиме ювілейну, 20— ту, річницю своєї Незалежності. «Відомості» у традиційний спосіб, згадуючи все, вирішили повернутися в буремний 1991— й, аби нагадати тим, хто це пережив, і тим, хто тоді ще не народився, як це було…

Кожне місто в Україні має свої історичні місця з якими пов’язані різні події з нашого минулого. У Чернігові одне з таких чудових історичних місць – “Красний міст”. Перші відомості про дерев’яний міст через річку Стрижень відносяться до 1783 року, відомо що міст був розташований на стародавньому шляху, що у давнину з’єднував Чернігів з містами Київської Русі.

Володимир Етуш, Юрій Нікулін, Анатолій Папанов, Зиновій Гердт, Інокентій Смоктуновський – ці талановиті актори ввійшли у наше життя з кіноекрану. Вони зіграли чимало ролей – драматичних і комедійних.

Під мирним небом Чернігова більше чотирьохсот вулиць, одна з яких носить ім’я двічі Героя Радянського Союзу, почесного громадянина Чернігова Олександра Молодчого.

Мне нужна машина, чтобы когда она останавливалась, она вот так делала: джшшуууу…

Cім’я Петриків перед війною

Старший син Віктор народився у 1935 році. Його дев’ятнадцятирічний батько на той час працював у Лосинівській неповно-середній школі вчителем І–ІV класів, а через деякий час став завідуючим початковою школою. Леонід народився в 1937-му. Тихін Михайлович на той час за розпорядженням райвно був переведений у Сальнянську неповно-середню школу викладачем математики 5–7 класів. В армію його призвали в 1944 році з посади директора цієї школи.

На шоу Холостяк герой – Максим Чмерковский – ищет свою любовь. Не все интересные моменты съемочного процесса входят в программу, которую видят телезрители.

В последнее время был сделан огромный шаг в развитии различных ИТ устройств, которые помимо расширенных функций обладают элегантным дизайном, привлекающим современных пользователей. Прозрачные гаджеты находятся на вершине списка модных решений современности. Представляем вашему вниманию некоторые из самых элегантных проектов прозрачных гаджетов.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: