10-12 серпня у санаторії-профілакторії «Зарічний» (сел.Павлівка, вул. Зарічна, 2а) пройде Чернігівський регіональний етап молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка».

Нещодавно у Чернігові пройшов проект «За збереження родини». Захід відбувся в рамках однойменної програми, яку проводить Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах молоді та спорту.

24 червня в м. Чернігові Народно-демократична ліга молоді, за підтримки Студреспубліки, запрошує молоді родини відвідати семінар-тренінг „За збереження родини”.

Наш город вновь приветствует ставший традиционным праздник юмора. КВНовский марафон после Черниговской Лиги КВН перехватывает Международный Фестиваль КВН «КуМЕДна Бочка».

Цієї суботи в Чернігові пройшов регіональний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2012»!

Запрошуємо всіх бажаючих 24 листопада о 19:00 до Міського палацу культури відвідати конкурс «Кращий Студент України» від Студреспубліки.

Національна Асоціація Молодіжної Драми в Ірландії (NAYD) шукає представників молодіжних театрів та лідерів театральних груп в Україні та інших країнах Східного Партнерства, що працюють із молоддю 12-20 років, для участі в проекті «MakingConnections», який відбудеться 14-18 листопада 2012 р. у м. Дублін, Ірландія. Тренінг фінансується програмою “Молодь у Дії” (Youth in Action).

17 травня 2012р. у Чернігові відбувся круглий стіл на тему: «Вибори-2012: яка користь чернігівській місцевій громаді?». В заході прийняли участь експерти, депутати місцевих рад, лідери громадських організацій та представники органів виконавчої влади.

17 травня о 17.00 у конференц-залі бізнес-центру (м.Чернігів, вул. П’ятницька 50, вхід через боулінг-клуб «Світлофор») відбудеться круглий стіл на тему: «Вибори-2012: яка користі чернігівській місцевій громаді?».

З 20 по 22 березня в Чернігові пройшов IV Міжнародний Молодіжний Театральний Фестиваль «ПРОСТІР». У фестивалі прийняло участь 5 театральних колективів та 1 колектив гостей фестивалю.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: