Національна Асоціація Молодіжної Драми в Ірландії (NAYD) шукає представників молодіжних театрів та лідерів театральних груп в Україні та інших країнах Східного Партнерства, що працюють із молоддю 12-20 років, для участі в проекті «MakingConnections», який відбудеться 14-18 листопада 2012 р. у м. Дублін, Ірландія. Тренінг фінансується програмою “Молодь у Дії” (Youth in Action).

З 20 по 22 березня в Чернігові пройшов IV Міжнародний Молодіжний Театральний Фестиваль «ПРОСТІР». У фестивалі прийняло участь 5 театральних колективів та 1 колектив гостей фестивалю.

Київський театр «Відкритий погляд» виступали останніми у третій фінальний день театрального фестивалю «Простір». Вистава «Гупни» комедійного і в одночас трагічного жанру вирізнялася своєю підвищеною емоційністю.

Трагічною виставою «Антигона» розпочався останній третій день театрального фестивалю «Простір». Артисти чернігівської театральної студії «АмаТеа» вдало інтерпретували сюжет фіванського циклу міфів про долю царя Едіпа та його дітей.

Дівчата у залі плакали. Плакали актори на сцені. Але спочатку було кохання… Остання вистава другого дня театрального фестивалю «Простір» відзначилась своєю емоційністю. Романтичну і водночас трагічну історію кохання під назвою «Love story» привезли із Харкова студенти народного театру «На Лермонтовській, 27».

Філософським спектаклем «Тінь» розпочався другий день театрального фестивалю «Простір». Учасники театральної студії Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка вдало інсценували однойменну казку Г. К. Андерсона. Яскраві костюми, чудова гра акторів та мудра ідея постановки спонукали глядачів аплодувати стоячи. Коротко про сюжет вистави.

День «Простору» продовжується і зал наповнюється глядачами. Друга постановка і на сцені з’являються актори Народного студентського аматорського театру «Вавилон» Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, м Київ з постановою «Повернення у нікуди».

Вчетверте весна в Чернігові починається з молодіжного театрального фестивалю «Простір», що проходить в стінах Чернігівського національно педагогічного університету ім.Т.Г. Шевченка.

Міжнародний Молодіжний Театральний Фестиваль «ПРОСТІР» відбудеться з 20 по 22 березня 2012 року у м. Чернігові (Україна)

International Youth Theatre Festival “Prostir” is organized by Chernihiv National Teacher Training University named after T.H. Shevchenko and Chernihiv Regional Center of Ukrainian social organization “Students’ Republic” among nonprofessional theatre groups from Ukraine and abroad in Chernihiv, Ukraine (March, 20 – 22 2012)Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: