5 июля в 15:00 в с. Ладинка пройдет 1 этап Чемпионата Чернигова по Drug Racing.

З нагоди святкування Дня Конституції України та Дня молоді з 27 по 29 червня 2014 року у Центральному парку культури і відпочинку м. Чернігова відбувся регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», де активна молодь обрала Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Приглашаем Всех танцоров посетить сайт магазина «Все для танца», который находится в нашем помещении.

Злочинний політичний клас довів Україну до прірви. Відповідь республіканців: припинити розраховувати на вирішення питання «згори», треба йти до людей, щоб разом із ними робити корисні для них справи.

«Динамічна децентралізація», «Віртуальний суверенітет», «Майданчик для соціально-технічних інновацій», «Продовольча безпека» – сценарії оперативного майбутнього, які нарешті дозволять Україні стати ефективною державою.

Магазин «Все для танца» расширил свой ассортимент детских чешек:

До редакції нашого сайту надійшов лист від місцевого бізнесмена Сергія Кнуренко. Жителі міста знають його по відношенню до розважального комплексу «Світлофор», що в центрі міста. Читайте текст звернення нижче.

Сьогодні Україна переживає гостру державну кризу. Переконані, що її спричинили не тільки політичні чинники, але, передусім, системна відсутність осмисленого, відповідального, стратегічного підходу до того, що є нашим спільним, у тому числі до майбутнього.

Таку думку мають чернігівці. А підводили політичні підсумки року й шукали шляхи подолання сучасної політичної кризи 26 грудня 2013р. у Чернігівському дискусійному клубі «Експертна думка» під час круглого столу, співорганізатором якого була Чернігівська Студреспубліка.

Президент України Віктор Янукович надав Чернігівському державному технологічному університету статус національного. Відповідний указ № 544/2013 від 4 жовтня 2013 р. оприлюднений на сайті глави держави.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: