Представляем веселое поздравление с Новым годом от «Karass Studio».

Фото отчет с дня памяти жертв ДТП

Философская лирика, пробирающая до слез и мурашек по телу.

Ляпис Трубецкой посетил Чернигов с новым альбомом «Цветные картинки».

Данный фильм является моим ремейком довольно известной в мире интернета одноимённой статьи Дмитрия Зыкина, написанной в 2006 году. Несмотря на то, что за несколько лет некоторые моменты в ней устарели, (например, статья о Теории Заговора в Википедии на сегодняшний день иная, чем была в 2006-ом), решил их не изменять, сохранив максимальную «оригинальность» текста.

Мы используем детские отмазки, когда говорим о курении. Не согласен? Посмотри видео!

Ваша еда всегда самая вкусная, вы переживаете, когда мы лучшие…

Чернігівський міський голова Олександр Соколов «подякував журналістам за увагу» перед розглядом не зовсім зручного питання про підвищення цін на проїзд у міському транспорті на виконкомі міської ради. І підвищив тарифи.

Студенти з Техасу оприлюднили свої досягнення в проекті, над яким працювали останні кілька років, який називається Зеро Тач; прилад, який виглядає як порожня рамка і використовує вмонтовані світлодіоди та інфрачервоні сенсори, які перетворюють людський рух в команди для комп’ютера. Зеро Тач може бути розміщений на столі, на комп’ютерному екрані або просто висіти у повітрі – все для унікальних цілей.

Представниця Студреспубліки, переможниця цьогорічного конкурсу краси серед студенток Перша Леді Чернігова провела в одній з шкіл міста лекцію проти наркоманії.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: