Таким було головне повідомлення з приводу поглядів на соціальну політику серед української верхівки, висловлене одним із лідерів Студреспубліки Олександром Щербою під час круглого столу, який відбувся 19 липня у київському готелі «Русь».

Відтепер начальник збиткового КП «Чернігівводоконал» Олександра Шкінь їздить на Субару Форестер (Subaru Forester).

Чергова сесія міської ради в останній день весни 31 травня обіцяла бути гарячою. Містом вперто ходили чутки, що під заступником міського голови Олександром Сердюком захитався стілець і на сесії депутати можуть винести питання про зняття заступника мера з питань будівництва.

З 28 квітня вступають в силу нові тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті. Про їх суперечливе обґрунтування було написано ще раніше.

Незважаючи на всы спроби чинної влади переконати міжнародну громадськість в тому, що свобода слова в Україні існує, а опозиція ледь не займає весь ефір на ТБ – останні моніторинги новин показують абсолютно зворотне.

Сьогодні на початку сьомої сесії Чернігівської міської ради міський голова Олександр Соколов оголосив вихід з фракції “Батьківщина” і об’єднання у нову депутатську фракцію під назвою “Опора Сіверщини” п’ятьох депутатів.

Не сумев в ходе операции «Одиссея. Рассвет» в Ливии быстро нейтрализовать Каддафи, международная коалиция обеспечила качественно новый виток нестабильности на Ближнем Востоке.

Не за горами наступні вибори в Україні «Парламент-2012». Тому ця тема все частіше фігурує в експертних колах та на сторінках багатьох видань. Йдеться про розподіл мажоритарних округів між вже досить відомими політичними гравцями та новачками. Хто представлятиме Чернігівщину в Парламенті 2012 року – обговорювали місцеві експерти та журналісти.

Похоже, Александр Соколов теряет влияние на депутатский корпус городского совета. На последней сессии он назвал поведение большинства депутатов неадекватным и даже пошутил, что, наверное, на депутатов повлияла полная луна.

Верховна Рада внесла зміни до Конституції у частині призначення дати наступних виборів президента та Верховної Ради.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: