24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу – «Україна моєї мрії».

29 червня в рамках міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2012» відбувся круглий стіл, де за участі учасника Партнерської ради Студреспубліки, Народного депутата України III-IV скликань Олега Петрова обговорили проблеми молодіжного соціального ліфту в Україні, Росії та Білорусі.

«Україна потребує змістовних дискусій і продуманих системних реформ у всіх сферах державної молодіжної політики» , – відзначив один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба під час круглого столу, який відбувся 18 червня 2012р. у київському готелі «Русь».

24 червня в пабі «Вареникс» Студреспубліка спільно з клубом «Maski» зібрали молодь для обговорення нових видів літнього дозвілля у форматі Pecha Kucha.

24 июня в пабе «Вареникс» с 15-00 до 17-00 состоится встреча в формате Pecha Kucha. Тема первой встречи «Лето. Досуг для молодежи. Новые решения», обсуждение будет направлено на презентацию интересных форм молодежного досуга в Чернигове. Инициатором данной встречи выступила Черниговская Студреспублика.

Як всім відомо, Студреспубліка – це не тільки мульти-фестиваль та вибори студмера та магістрату, але і змістовна дискусія на актуальні для студентства та молоді теми. Не стала виключенням і Студреспубліка-2012 в Че, в рамках якої, 16 червня відбувся круглий стіл, де за участі Павла Вікнянського й Олега Петрова обговорили проблеми законодавчого забезпечення студентського самоврядування.

З 15 по 17 липня в урочищі «Світанок» біля с. Миколаївка відгриміла наймасштабнiша та найграндiознiша подія року – регіональний етап мульти-фестивалю Студреспублiка-2012. Не дивлячись на метеопрогнози, не побоявшись дощiв та гроз, студреспублiканцi намагались завоювати всі перемоги та звання один поперед одного!

Николаевские студенты обсудили историю и перспективы известного общественного проекта Студреспублика и то, как он повлиял на жизнь и карьеру многих николаевцев. Организатором встречи, которая состоялась 2 июня 2012г. в николаевском кафе «Де Густо», стал «Клуб PechaKucha в Николаеве» совместно с молодежным движением «Студенческая республика».

19-21 квітня 2012 р. у Києві проходило стажування переможців Студреспубліки 2011 – депутатів Студентського парламенту та Студентського Президента України.
Учасники стажування провели зустрічі з представниками українського політичного істеблішменту, ознайомлювались з роботою вищих органів влади, спілкувалися з мудрими експертами та відвідали православний монастир.
Загальною темою дискусії цьогорічного стажування було актуальне, проте дискусійне твердження: «Громадянин – це той, від кого залежать державні справи».
Молоді …
читати далі »

Та чи міг хтось подумати, що спільна мрія – здатна об’єднати Республіку? Саме над цим запитанням розмірковували учасники «IV Зимової Студреспубліки», що відбувалася 8-11 березня 2012р. у с. Пилипець, що на Закарпатті.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: