Яскраві представники інтелігенції впливали на культурне життя українського суспільства. Цілком зрозуміло, що саме вони увійшли в історію Чернігівщини, як видатні постаті. Саме про таку особистость і піде мова. М. Ге увійшов в історію Чернігівщини як талановитий художник. Микола Миколайович Ге народився у Воронежі 1831 року. Життя і творчість митця пов’язані з Україною. Він закінчив Київську гімназію, з 1847 року навчався в Київському, 1848-49 роках – Петербурзькому університеті.

«Девочка с изюминкой», – так я написала в своем ежедневнике, когда планировала встречу с Дарьей Шиманской. Не знаю, любит она изюм или нет, но то, что ее творчество наполнено им сполна, так это точно! Кстати, именно изюминка и принесла ей победу в университетском конкурсе «Актер года». А еще она пишет прекрасные рассказы и стихи! Читали «Трамвайчик», «Солнечный ежик», «Продавец настроения» или «Черный чай» из рубрики «Творческая молодежь»?

А весна у нашій газеті продовжується, звісно як і у вашому серці. «Ой весна, весна та весняночка. Ой де ж твоя донька, та паняночка?»… якщо б мене запитали, я неодмінно відповіла, що донькою весни є героїня нашого номера. Народжена весною, в день космонавтики, та ще й пов’язує своє майбутнє з астрономією.

Серед депутатського корпусу Сергій Аверченко виділяється життєрадісністю, в Центрі «Вікторія-денс», де готується до виступу на проекті «Танець Мрії -3″ бадьорістю та працьовитістю. Чим же виділяється Сергій Миколайович в домашньому колі, якими подіями були насичені його дитинство, молодість та початок бізнесу ми дізнаємось в цій статті.

Рахуючи у дитинстві зорі, вона прагнула полетіти в космос. Але доля інакше визначила її покликання. І сьогодні як успішний журналіст вона мріє видавати власний журнал. Мало хто знає, що новини, котрі ми постійно читаємо на сторінках деяких чернігівських газет, інколи пишуться вночі на маленькому нетбуці, який їй подарував син.

Так зазначено в його візитівці. Чітко, лаконічно і зрозуміло. Але піаніст — це не лише фах талановитого юнака, а й стан душі. Віртуозна гра, манера виконання Дениса Жданова вражає педагогів, музикантів, шанувальників класичної музики, він переможець багатьох міжнародних конкурсів, а його ім’я вже добре відоме в музичному світі.

Дмитро Селянський

Дмитро Селянський ― талановитий співак з сильним голосом, цікавий співрозмовник і просто неординарна творча людина. Постійно працює над новими ідеями, проектами, тому я і вирішила присвятити наше інтерв’ю Дмитрові та його творчості.

Вони люблять всіх своїх героїв однаково. Незважаючи на те, що деякі погано поводяться, не слухаються дорослих, обдурюють та лякають маленьких. Жанна Григор’єва та Олег Халета намагаються всіх зробити добрими, бо впевнені, що навіть негативні персонажі казок обов’язково виправляться, інакше й бути не може, бо вони так їх створили, таку вдачу їм вигадали.

Їй лише 24, а вона вже багато чого досягла у футболі. Але вчитися ніколи не пізно і всіх нездоланних висот ніколи не злічити. Дарина це знає, і намагається наколекціонувати якомога більше успіхів і досягнень. Ось чергове: другий рік поспіль вона, Дарина Апанащенко, – краща футболістка України! Вітаємо! Так тримати!

Народний артист України Богдан Бенюк ніколи не вважав себе зіркою. Чому? Та тому, що в порівнянні з акторами з відомих театральних династій цей хлопчик з прикарпатського села був «ніким», і лише надзвичайна сила волі та непересічний талант вивели Бенюка на велику сцену. Про родину, непохитну віру в Бога та стосунки з колегами по цеху Богдан Михайлович розповів передачі «Позаочі».Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: