Сьогодні у Міському парку культури і відпочинку пройшла акція «Світ юнацтва – світу дитинства» від студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Настала зима… перші морози, новорічно-різдвяні свята, але її кульмінацією є «V Зимова Студреспубліка», яка традиційно проходитиме в Карпатах 22-24 лютого. Цьогорічна тема: «Які кроки необхідно передбачити, щоб вийти з кризи та стати лідерами в передових трендах майбутнього». Запрошуємо!

Агов! Привіт! Ну що? Ти ще не чув? Незабаром розпочинаються вишівські та регіональні етапи проведення «Кращого студента України-2012». Саме ти маєш унікальну можливість заявити про себе на всю країну.

У Чернігові люди перекрили дорогу через зведення нової заправки. Мітингарів обурило місце розташування майбутньої АЗС – десять метрів до найближчих будинків. Активістів підтримують і контролюючі органи. За висновками державного архітектурного контролю, новобудові присвоєно 4-й рівень небезпеки. До того ж, усього за 200 метрів від майбутньої заправки – берег Десни.
Ось так протягом десяти хвилин мешканці одного …
читати далі »

24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів.

«Україна моєї мрії» – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.

В Киеве 31.01 в Национальной опере Украины прошел финал конкурса красоты «Мисс Украина-2012″.

Саме з такою темою 20 березня 2012 року у Києві під час громадської дискусії «Україна на порозі Ріо+20: Суспільний порядок денний для сталого розвитку» виступив один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба.
Організатором заходу стала Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86», спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Тема дискусії та актуальність проведення викликані  підготовкою …
читати далі »

10 березня 2012р. у Чернігівському Міському палаці культури («Хіміки») сталася «страшна річ», більш ніж 300 людей надірвали собі животи, оскільки потрапили на дійство гумору та веселощів, а саме VI-й Міжнародний фестиваль гумору «КуМЕДна бочка».

7 лютого п.р. стартувала щорічна акція до Дня святого Валентина “Стіна кохання”, організація якої вперше відбулася по всій країні ще в далекому 1998 році і зібрала багато тисяч молоді.
Цього року вже за тиждень до свята у найбільших вишах міста розпочалося розповсюдження вітальних «валентинок», а 14 лютого буде розміщено «Стіну кохання». Всі бажаючі зможуть привітати …
читати далі »

1 февраля 2012 в Киеве Молодежная дипломатическая инициатива провела конференцию, посвященную 20-летию основания Содружества Независимых Государств, на которой с докладом выступил один из лидеров Студреспублики Александр Щерба.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: