Автоквест пройшов можна зказати під гаслом «Розваги, відпочинок та гарний настрій». Перемогу вкотре здобула команда з загадковою назвою «Шнама».

Літо вже поруч, сонечко добряче пригріває й бажання покупатися в річці стає все сильнішим. Але просто поспати під сонцем, хіба це цікаво? Можливо, але є кращий варіант провести вихідний. Наприклад, авто-квест «Почнемо водні процедури»: і відпочити активно, і з водою буде пов’язаний.

10 апреля в Чернигове прошел второй авто-квест. На этот раз участие приняло 5 команд. Квесты на своих двоих в нашем городе уже привычное явление, а вот авто-квесты еще в новинку. Может поэтому участие приняло не так много команд. Тем более, что впечатлений у всех команд было столько, что в машине не увезешь.

10 квітня в Чернігові пройде Другий авто-квест. Про квести в нашому місті вже чули— відбулись 2 турніри, навіть сформована відповідна Квест Ліга. А ось авто-квести в нашому місті є ще новинкою.

Нарешті! Автоквест в Чернігові! Всі кому набрид сірі будні 27 лютого 2010 року зможуть відчути смак драйву та адреналіну. Пройшовши випробування на швидкість та кмітливість, роботу в команді та логіку, здобуде звання кращого автоквестера міста. Не втрать свій шанс бути кращим!
Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: