Чернігівчанин Дмитро Митрофанов (вагова категорія до 75 кг) здобув бронзову нагороду чемпіонату Європи, що проходить у столиці Туреччини.

Все разговоры о том, что матч Кличко – Хэй может состояться в Украине – не более чем бред сивой кобылы. Пока наше ТВ находиться в таком эмбриональном состоянии, что ни о каких продажах «за кордон» не может быть и речи. А на братьев Кличко обижаться не стоит.

Про Дмитрия Митрофанова не знает в Чернигове разве что ленивый, или не заглядывающий в газеты и Интернет, человек. Тема нашей очередной беседы была посвящена очередной победе Димы. На этот раз на турнире класса «А», где, помимо золотой медали, Митрофанов стал Мастером Спорта Международного Класса. Замечу: ВПЕРВЫЕ в истории черниговского бокса!

З 11 по 15 травня в київському Палаці спорту проходив чемпіонат світу з кікбоксінгу за версією WРKA. В змаганнях взяли участь близько 1000 спортсменів з 38-ми країн світу. Серед них були і спортсмени, що представляли Чернігівську область. Їх виступ був дуже вдалим. Загальний доробок нашої команди склав 26 медалей: 10 золотих, 8 срібних і 8 бронзових.

З 30 квітня по 6 травня в Херсоні проходив шостий міжнародний турнір з боксу класу «А» серед чоловіків. Про престижність турніру говорить те, що він входить до офіційного календаря міжнародної федерації боксу.

Зліва направо П.Примаченко, А.Корець, Д.Песоцький, В.Ладинський, В.Казанін

Вперше, за більш ніж 50-річну історію чернігівського боксу, наші спортсмени показали свій кращий результат на Всеукраїнських змаганнях серед юніорів (15-16 років). „Срібло” та „бронза” Юнацьких ігор України в м. Енергодарі Запорізької області (11.-17.04.2011.). Такий врожай на змаганнях такого рівня – велике досягнення чернігівського боксу.

В м. Коблево ( Миколаївська область ) з 07.04.11 по 10.04.11 року проходив Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків. Змагання зібрали близько 660 учасників з 19 регіонів України.

Днями у спортивному залі Чернігівської ДЮСШ пройшов перший етап Кубку України з ушу саньда (контактні поєдинки).

В м. Коблево ( Миколаївська область) з 07.04.11 по 10.04.11 року проходив Чемпіонат України з рукопашного серед юнаків. Змагання зібрали близько 660 учасників з 19 регіонів України.

Дмитро Митрофанов в синій формі в поєдинку за вихід у фінал

22-27 березня в Харкові проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Єдиним представником Чернігівської області на ньому був Дмитро Митрофанов.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: