Вышел новый клип Black Eyed Peas – The Time (Dirty Bit).

26 ноября в рамках мероприятия посвященного также 15-летию творчества певицы была представлена новая концертная программа!

Чернігов вперше мав змогу почути на сцені філармонійного центру українську народна музика з сучасним звучанням у виконанні відомого квартету “ДахаБраха”. Народу в концертній залі було не багато, але частина глядачів приїхала наконцерт навіть з Києва.

Роскошный клип, поражает своей новизной, девушки, как всегда прекрасны.

Гурт 5ivesta Family надає перевагу кліпам і пісням про кохання, їх аудиторія – це переважно молодь. Напевно кожен, хоча б іноді, підходив під ролі героїв цих пісень, тому напевно 5ivesta Family й залишається на вершинах хіт-парадів.

Мабуть символічно, що десятиріччя створення Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм припадає на жовтень, десятий місяць 2010 року. Саме цьому ювілеєві присвячуються десять концертів найкращих колективів цього закладу культури, що останнім часом став справжнім храмом мистецтва нашого міста.

Кеша (англ. – Kesha Rose Sebert) народилася 1 березня 1987 року, Нешвіл, Теннессі, США – американська співачка, автор пісень.

Соліст групи Limp Bizkit Фред Дорст збирається одружитися з українкою Ксенією Берязіною. Дорст поєднав концерт і сватання, відігравши концерт у Києві. Його наречена Ксенія залишилася у США, бо не любить важку «бістквітну» музику.Переклад online

Введіть текст для перекладу, максимальна довжина 200 символів:

Переклад на

Переклад: